(097) 144-43-44
(097) 440-43-44
777prokat@gmail.com

Умови прокату

Замовлення товару онлайн

У будь-який день тижня: Пн-Пт. з 10.00 до 19.00 та  Сб-Нд. 10-18 год Ви можете замовити вподобаний товар з каталогу нашого сайту, відправивши заявку:

- по телефону - (097) 144-43-44 Viber 

 

Оплата та доставка

Доставка

- Самовивіз з нашого магазину (м. Хмельницький, ЖК Новий Квартал, вул. Панаса Мирного 14/3-в .

-Доставка коштує від 30 гривень за кожен візит кур'єра - привіз або повернення речі на Вашу адресу.

-Доставка здійснюється "сьогодні-на-сьогодні" або "сьогодні-на-завтра".

-Для жителів області та гостей вартість доставки і авансовий платіж обумовлюються індивідуально.

Оплата

 Оплата замовлення здійснюється в гривнях. При підписанні договору, клієнт вносить:

 

- Оплата за період прокату зазначений клієнтом

- Доставка (якщо вона є)

 

Ви можете оплатити вартість прокату дитячих товарів такими способами:

-Готівкою,при отриманні товару

-Готівкою кур’єрові,після доставки замовленого Вами дитячого товару;

-Безготівково,переказом коштів на наш банківський рахунок(картку).


Договір


Договір прокату оформляється на підставі паспорта (водійське посвідчення, студентський квиток для оформлення договору прокату НЕ ПІДХОДИТЬ). Ми у вашій присутності перевіряємо справність наданого товару і ознайомлюємо з правилами його експлуатації. Після підписання акта претензії до товару не приймаються. Оплата послуг проводиться після підписання договору та акту передачі товару - готівкою кур'єру. Мінімальний термін проката- 1 місяць. Обмін одного товару на інший до закінчення терміну прокату не проводиться.
 

 


Правила користування прокатним майном


1. Речі, які надаються в прокат, за винятком колясок, призначені тільки для домашнього користування (не для ігор на вулиці).

2. Клієнт зобов'язаний дбайливо ставитися до прокатного майна. Забороняється використовувати майно не за призначенням, так як це може привести до появи у нього зовнішніх і внутрішніх дефектів.

3. У разі появи в товару дефектів, що виникли в процесі експлуатації або транспортування, Клієнт повертає товар і оплачує штраф – від 100 грн, що йде на відновлення.

4. У разі дострокового повернення майна Клієнтом не з вини Орендодавця внесена орендна плата не повертається.

Ми не несемо відповідальності за матеріальні збитки та шкоду здоров'ю, що може статися при використанні прокатного майна Клієнтом.

Всі товари та іграшки знаходяться в ідеальному стані і проходять ретельну чистку та дезінфекцію. Тому вони абсолютно безпечні для Вашого малюка.

Шановні клієнти! Ставтеся дбайливо до прокатного майна! Товари, що надаються в прокат - дуже дорогі. При використанні заколисуючих центрів, шезлонгів, ходунків, стрибунців, розвиваючих килимків дітки повинні бути в памперсах. Переконливо просимо вас - не годувати (печеньки і пін. їдою) і не поїти (соками, компотами і ін. рідинами) малюків в ходунках, ігрових центрах, стрибунах, а також коли Ви користуєтеся столиками та іншими іграшками.

Увага! Вся їжа і рідини наносять величезну шкоду електронним елементам і залишають плями, які неможливо відіпрати тобто наносять непоправну шкоду, яку вам прийдется повертати в грошовому еквіваленті. При чищенні не опускайте іграшки та речі під воду, чистіть злегка вологими ганчірочками або серветками. Якщо виходить з ладу хоч найменша деталь, Ви несете за це відповідальність. Тканинні частини (сидіння від ходунків, стрибунців, центрів, сидіння від шезлонгів, гойдалок, килимки з іграшками від них) прати не треба, це зробить прокат самостійно. Коляски, автокрісла, манежі необхідно здавати чистими!

Дякуємо за розуміння!Ми в соц. мережах