(097) 144-43-44
(097) 440-43-44
777prokat@gmail.com

ШтовхачіХодунки-каталка Weina развивающий центр "Делюкс"

Добавил admin | 3-01-2016, 00:00 | Мнений: 0 | Заглянули 333

Ходунки-каталка Weina развивающий центр "Делюкс"Ходунки-каталка Weina развивающий центр "Делюкс"Ходунки-каталка Weina развивающий центр "Делюкс"Ходунки-каталка Weina развивающий центр "Делюкс"

 

200 грн місяць

100 грн 1-7 днів мінімальна ціна прокату

 

Ходунки на колесах розвиваючий центр «Делюкс» призначені для дітей, які роблять перші кроки. Зручна ручка дає можливість триматися, вставати і ходити з опорою. Задні колеса оснащені гальмами для безпеки. Передня панель ходунків зроблена у вигляді сортера, що допомагає розвинути у малюка дрібну моторику, дає уявлення про форми. Навколо панелі розташовані кнопки, при натисканні на які, дитина почує звуки різних тварин.Все це супроводжується світловими ефектами. Також на передній панелі малюк може покрутити тріскачку, натиснути на клаксон. У складеному вигляді іграшку можна використовувати для гри на підлозі. При зберіганні вона не займає багато місця.

Підходить для дітей від 9 месяцев.Імеет гальма на задніх колесах.На передній панелі розташований сортер і багато звукових і світлових сігналов.Складная конструкція спростить зберігання.

 Ми в соц. мережах