(097) 144-43-44
(097) 440-43-44
777prokat@gmail.com

ШезлонгиШезлонг Alpine Bouncer

Добавил admin | 11-05-2022, 00:19 | Мнений: 0 | Заглянули 206

Шезлонг Alpine BouncerШезлонг Alpine Bouncer
Шезлонг Alpine BouncerШезлонг Alpine Bouncer

 

400 грн/місяць

300 грн 1-7 днів (мінімальна ціна прокату)


!!У прокатному товарі НЕ годувати!!

 

Це ергономічне та затишне місце для гри та відпочинку. Конструкція рухається завдяки природним і спонтанним рухам дитини, яка інстинктивно бере контроль за інтенсивністю гойдання. Він фантастично розвиває моторику та рівновагу абсолютно надзвичайним чином. Навіть найменший малюк може похитуватися рукою або ногою легкими рухами.

 

Крісло-гойдалка забезпечує належну підтримку спини та голови дитини. Він має спеціально вирізане і сформоване сидіння, яке м'яко підходить дитині, правильно розподіляючи його вагу. Правильне розташування та підтримка дитини є надзвичайно важливим на ранніх етапах життя, під час яких у малюків відносно погано розвинена м’язова система.

 

Після напруженої гри діти часто стають сонливими. Шезлонг має 3 ступеня нахилу. Ви можете легко і безшумно змінювати положення від більш вертикального, пристосованого для гри до майже горизонтального, ідеального для відпочинку та сну. Механізм регулювання нахилу має спеціальний захист від випадкового складання, наприклад, старших братиків або сестричок. Завдяки новій системі (скласти та носити), ти зможеш скласти шезлонг і він стане невеликого розміру, що дозволить взяти його з собою у відпустку або до бабусь і дідусів.

 

Призначений для дітей від народження

 

Вага дитини: 3,5 - 9 кг

 

 Ми в соц. мережах