Головна


Про нас


Контакти

Оплата і доставка

Умови прокату


Відгуки

Розвиваючі столикиРозумний столик Fisher-Price з технологією Smart Stages

Добавил admin | 28-11-2016, 22:16 | Мнений: 0 | Заглянули 766


150 грн/місяць

Багатофункціональна розвиваюча іграшка для малюка з серії «Смійся та навчайся". Є фантастичний помічником мамам і татам в навчанні і ранньому розвитоку дитини. Іграшка збірна, її можна змонтувати як столик, а можна, знявши ніжки, використовувати як ігрову поверхню, поки малюк ще не навчився ходити.
Поверхня столу розділена на кілька навчальних ігрових зон - піаніно, телефон, ноутбук, книга.
Чотири улюблених місця для вивчення: будинок, ринок, ферма і зоопарк. Всі елементи оснащені світловими і звуковими ефектами.

Навчає:
- Англійської та іспанської мови
- антоніми
- Літери від А до Я
- Рахунків
- Квітам

Рівень навчання змінюється в міру дорослішання малюка!
Рівень 1. Навчаємо - з 6 місяців: Перші слова і фрази розвивають допитливість. Обертаючи і розкручуючи ігрові елементи і відкриваючи й закриваючи дверцята, малюк розвиває навички моторики і пізнає багато нового, одночасно вивчаючи нові слова.
Рівень 2. Залучаємо - з 12 місяців: Даємо малюкові підказки через питання і прості вказівки. На цьому рівні ваш малюк зможе вивчити перші слова, назви фігур, числа, кольору, тварин і предмети.
Рівень 3. Розвиваємо - з 18 місяців: Розвиваємо уяву через веселу рольову гру. Веселі фрази спонукають малюка уявити, що він йде на зустріч до цуценяти або уявити себе твариною із зоопарку!

Столик міцний і стійкий, його можна використовувати в якості опори для малюка, який тільки вчиться вставати на ніжки, не побоюючись, що він перекинеться.
Іграшка легко збирається і розбирається, виготовлена з високоякісного, безпечного для здоров'я пластика.

Вік: від 6 місяців
Комплектація: ігрова панель, ніжки, пульт.
Тип батарейок: 3 х AA / LR46 пальчикові (не входять в комплект)
Країна володар бренду: США.


 Ми в соц. мережах