(097) 144-43-44
(097) 440-43-44
777prokat@gmail.com

Розвиваючі іграшкиКаталка-Ходунки Vtech "Веселий паровозик"

Добавил admin | 9-01-2022, 22:05 | Мнений: 0 | Заглянули 208

Каталка-Ходунки Vtech "Веселий паровозик"Каталка-Ходунки Vtech "Веселий паровозик"
Каталка-Ходунки Vtech "Веселий паровозик"Каталка-Ходунки Vtech "Веселий паровозик"

 

350 грн/місяць

250 грн 1-7 днів мінімальна ціна прокату

 

!!!100 грн компенсація за кожну загублену фігурку!!!

 

 

Навчальний Паровозик від VTech - це відмінна новинка в сфері іграшок!

 

Він має кілька варіантів гри, які будуть цікаві діткам в різному віці. Особливість паровозика в тому, що це абсолютно різнопланова іграшка, яка поєднує в собі всі - від ходунків-штовхачів до навчання буквах англійського алфавіту.

 

 

Найменшим карапузам дуже сподобається, якщо мама або тато будуть тягнути за мотузку паровозик з сидячим на ньому малюком!

 

Цікаво перевертати кубики, закидати їх в паровоз і спостерігати, як вони під музику вилітають в багажне відділення (під сидінням). Повторюючи за Паровозиком, малюк в ігровій формі познайомиться з буквами, цифрами, вивчить кольори.

 

 

 

Дітки старшого віку будуть триматися за паровозик і вчитися робити перші кроки, використовуючи Веселий Паровоз VTech, як ходилку.

 

Всім без винятку малюкам подобається гортати книжечку і натискати на кнопочки, яких в паровозику безліч, і всі вони блимають, грають музику, кажуть забавні фрази!

 

 

 

Золотий переможець серед практичних дошкільних посібників. Навчає буквах, цифрам, квітам, співає пісеньки, розповідає історії та багато іншого.

 

Алфавітний поїзд VTech передбачає різні розвиваючі ігрові програми для дітей. На ньому можна сидіти, їздити і його можна використовувати як штовхачі.

 

 

 

У комплект входять 10 двосторонніх кубиків з буквами і картинками. Вставивши ці кубики, до відповідних відділень, Ви почуєте, як водій називає літери, об'єкти і тварин.

 

- Водій підбадьорливо попросить Вашої дитини знайти об'єкти, тварин і букви.

 

- Гра супроводжується вогнями-підказками, а також містить датчик руху, що активізує 10 мелодій, що сприяє самостійної гри дитини.

 

 

Для дітей від 11 місяців до 3 роківМи в соц. мережах