(097) 144-43-44
(097) 440-43-44
777prokat@gmail.com

Розвиваючі іграшкиБольшой игровой центр по уходу за куклой Baby Nurse Smoby

Добавил admin | 14-03-2020, 12:39 | Мнений: 0 | Заглянули 817

Большой игровой центр по уходу за куклой Baby Nurse SmobyБольшой игровой центр по уходу за куклой Baby Nurse SmobyБольшой игровой центр по уходу за куклой Baby Nurse SmobyБольшой игровой центр по уходу за куклой Baby Nurse Smoby

500 грн місяць

300 грн 1-7 днів мінімаьна цна покату

 

 

!!!100 грн компенсація за кожну загублену фігурку!!!

 

Кожна дівчинка хоч раз мріяла про особисту комнатe для своєї ляльки. Французька компанія Smoby створила цілий комплекс 3 в 1. Цей неймовірний ігровий центр не залишить байдужою жодну дівчинку. Тут зібрано все необхідне: ванна кімната, спальня і кухня. На кухні розташований умивальник, плита, мікрохвильова піч, полички для аксесуарів і стільчик для годування пупса. Після годування можна перейти до гігієнічних процедур, це зручно зробити у ванній кімнаті.

Вона облаштована: ванною, столиком для перевдягання, поличкою для гігієнічних засобів, кошиком для білизни. Викуповувати малюка, час його укладати спати. Малюк швидко засне в колисці з мобілем, а щоб йому не було страшно, на стіні розташований флуоресцентний світильник. Спальня облаштована: колискою з мобілем, рамки для вашого особистого фото, флуоресцентним світильником. Центр компактно складається і легко транспортується завдяки колесам.Доповнено аксесуарами: пляшечка, тарілочка з ложкою, каструля з кришкою, 3 картонні коробочки і 2 баночки з «їжею», 3 баночки засобів для догляду за пупсом, корзина для білизни, термометр, браслет з ім'ям пупса і аптечка. Кожна маленька мама буде в захваті від такого центру.

Ігровий центр складається з 3 частин: їдальні, ванної кімнати та спальні

 

кухня:

Стільчик для годування

рукомийник

плита

Мікрохвильова піч

Полички для їжі

 

Ванна кімната:

ванночка

Полку для засобів по догляду за пупсом

Столик для переодягання

Корзина для білизни

 

спальня:

колиска

флуоресцентний світильник

Рамка для вашого фото

 

 Ми в соц. мережах