(097) 144-43-44
(097) 440-43-44
777prokat@gmail.com

Розвиваючі іграшкиKiddieland Мультикуб укр. мова

Добавил admin | 14-03-2018, 23:24 | Мнений: 0 | Заглянули 1132

Kiddieland Мультикуб укр. моваKiddieland Мультикуб укр. мова
Kiddieland Мультикуб укр. моваKiddieland Мультикуб укр. мова

 

200 грн/місяць

мінімальна ціна прокату 

 

Кожна сторона куба навчає різним навичкам і вмінням.

 

Сторона у вигляді CD плеєра навчить малюка робити зарядку. В середині знаходиться відділ для іграшкового CD диска. Якщо вставити диск і натиснути кнопку пуск, він почне крутитися. Потім зазвучить весела пісенька, під яку дитина зможе робити вправи. Привчання до зарядки з дитинства - дуже важливо для фізичного розвитку.

 

Сторона музична познайомить з нотами і звуками інструментів. Піаніно з 8 різнокольоровими клавішами програє ноти. У центрі розташовані 4 кнопки у вигляді музичних інструментів: фортепіано, труба, гітара і ксилофон. При натисканні на кожну звучить відповідна мелодія. Крім цього, в такт мелодії блимають 2 різнокольорові зірочки-лампочки.

 

Сторона з годинником познайомить дитинку з часом. При натисканні на кнопочки, куб розповість віршики про різні часи доби. В середині знаходяться годинник з усміхнений пикою. Якщо покриття стрілки, зазвучить весела музика і годинники закліпав очима. Таким чином, дитина в ігровій формі навчиться визначати час за годинником.

 

Сторона з шестерінками спеціально створена для розвитку дрібної моторики рук і розуміння причинно наслідкових зв'язків. Якщо натиснути на спіральку, шестерня почне крутитися під музику і мигати.

 

Сторона з сюрпризом допоможе навчитися рахувати до 5 і в зворотному порядку. У центрі розташована норка, в якій сховалася мишка. Якщо натиснути на кнопку, мишка вистрибне з норки і куб розповість малюкові віршик про цифри. Закріпити отримані знання допоможуть 2 барабана з зображеннями предметів в різній кількості.

 

Сторона з звірятами познайомить малюка з домашніми тваринами. Якщо покриття диск в центрі, куб розповість віршик, в якому представить всіх тварин на цій стороні. Якщо ж з'явиться бажання познайомитися ближче, варто тільки натиснути на м'яку подушечку на животику кожного, і куб розповість віршик і продемонструє які звуки видає цю тварину. Всього 5 тварин: качечка, овечка, свинка, конячка і корівка.

 

Як бачите, це не просто іграшка, а цілий інтерактивний розвиваючий центр, вміє грати на музичних інструментах, співати і розповідати віршики!

 

Куб зроблений з безпечних матеріалів і деталей.

 

Характеристики

Іграшка працює від 3 батарей типу АА (в комплекті батарейки для демоверсії c коротким терміном служби).

Розмір: 36х15х26 см

Мова Українська

Рекомендовано для дітей від 12 місяців.

 

 
Ми в соц. мережах