(097) 144-43-44
(097) 440-43-44
777prokat@gmail.com

МолоковідсмоктувачіMedela Breast Pump

Добавил admin | 14-05-2023, 23:20 | Мнений: 0 | Заглянули 5

Medela Breast Pump

 

800 грн місяць 

450 грн 1-7 днів мінімальна ціна прокату

600 грн другий тиждень

 

 

Подвійне зціджування електричним молокоотсосом Medela Breast Pump, який можна в будь-який час взяти в оренду у Хмельницькому, в прокаті Poigraika, дозволить заощадити максимум часу і Ваших коштів. Зціджувати одну молочну залозу одним електричним молокоотсосом - це звичайно швидко, але в той же момент молоко прибуває в інший і починає виділятися. У більшості мам, які звертаються в прокат, з'явилася проблема відмови малюка брати груди. Для того, щоб зберегти лактацію і збільшити кількість молока, потрібно досить часто зціджувати, щоб нагодувати крихітку. Процес зціджування іноді займає до 30-ти хв. За цей час з іншого залози може скапати до 20 грам молока. Щоб його зберегти і прискорити процес збору молока, використовуємо подвійний електричний молокоотсос Medela Breast Pump. Останні наукові факти показують, що при одночасному зціджування обох молочних залоз кількість молока збільшується до 18% в порівнянні з одинарним сцеживанием.

 

Medela Breast Pump - це професійний молокоотсос відомого у всьому світі виробника Medela для щоденного використання, і багатофункціональне рішення проблем з грудним вигодовуванням. Він має регулювання сили смоктання: починається його робота з фази стимуляції, яка плавно переходить в фазу зціджування. Працює від мережі і від батарейок, а також він повністю безшумний.

 

У комплект входить: сумка для електричного блоку, сумка для зберігання грудного молока, і комплектуючі до молоковідсмоктувача згідно з інструкцією.

 

 Ми в соц. мережах