(097) 144-43-44
(097) 440-43-44
777prokat@gmail.com

МолоковідсмоктувачіПодвійний електричний молокоотсос MEDELA Pump in style Advanced Breast Pump Starter

Добавил admin | 13-09-2021, 09:36 | Мнений: 0 | Заглянули 69
Подвійний електричний молокоотсос MEDELA Pump in style Advanced Breast Pump Starter

 

 

700 грн місяць

350 грн 1-7 днів мінімальна ціна прокату

500 грн другий тиждень

600 грн третій тиждень

 

Подвійний електричний молокоотсос Medela Pump In Style Advanced Breast Pump Starter

Подвійне зціджування електричним молокоотсосом Medela Pump In Style, який можна в будь-який час взяти в оренду у Хмельницькому, в прокаті Poigraika, дозволить заощадити максимум часу і Ваших коштів. Зціджувати одну молочну залозу одним електричним молокоотсосом - це звичайно швидко, але в той же момент молоко прибуває в інший і починає виділятися. У більшості мам, які звертаються в прокат, з'явилася проблема відмови малюка брати груди. Для того, щоб зберегти лактацію і збільшити кількість молока, потрібно досить часто зціджувати, щоб нагодувати крихітку. Процес зціджування іноді займає до 30-ти хв. За цей час з іншого залози може скапати до 20 грам молока. Щоб його зберегти і прискорити процес збору молока, використовуємо подвійний електричний молокоотсос Medela Pump In Style. Останні наукові факти показують, що при одночасному зціджування обох молочних залоз кількість молока збільшується до 18% в порівнянні з одинарним сцеживанием.

Medela Pump In Style - це професійний молокоотсос відомого у всьому світі виробника Medela для щоденного використання, і багатофункціональне рішення проблем з грудним вигодовуванням. Він має регулювання сили смоктання: починається його робота з фази стимуляції, яка плавно переходить в фазу зціджування. Працює від мережі і від батарейок, а також він повністю безшумний.

У комплект входить: сумка для електричного блоку, сумка для зберігання грудного молока, і комплектуючі до молоковідсмоктувача згідно з інструкцією.

 
Ми в соц. мережах