(097) 144-43-44
(097) 440-43-44
777prokat@gmail.com

МолоковідсмоктувачіПодвійний електричний молокоотсос MEDELA Pump in style Advanced Breast Pump Starter

Добавил admin | 13-09-2021, 09:36 | Мнений: 0 | Заглянули 681

Подвійний електричний молокоотсос MEDELA Pump in style Advanced Breast Pump Starter

 

 

800 грн місяць

500 грн 1-7 днів мінімальна ціна прокату

 

 

 

Подвійний електричний молокоотсос Medela Pump In Style Advanced Breast Pump Starter

Подвійне зціджування електричним молокоотсосом Medela Pump In Style, який можна в будь-який час взяти в оренду у Хмельницькому, в прокаті Poigraika, дозволить заощадити максимум часу і Ваших коштів. Зціджувати одну молочну залозу одним електричним молокоотсосом - це звичайно швидко, але в той же момент молоко прибуває в інший і починає виділятися. У більшості мам, які звертаються в прокат, з'явилася проблема відмови малюка брати груди. Для того, щоб зберегти лактацію і збільшити кількість молока, потрібно досить часто зціджувати, щоб нагодувати крихітку. Процес зціджування іноді займає до 30-ти хв. За цей час з іншого залози може скапати до 20 грам молока. Щоб його зберегти і прискорити процес збору молока, використовуємо подвійний електричний молокоотсос Medela Pump In Style. Останні наукові факти показують, що при одночасному зціджування обох молочних залоз кількість молока збільшується до 18% в порівнянні з одинарним сцеживанием.

Medela Pump In Style - це професійний молокоотсос відомого у всьому світі виробника Medela для щоденного використання, і багатофункціональне рішення проблем з грудним вигодовуванням. Він має регулювання сили смоктання: починається його робота з фази стимуляції, яка плавно переходить в фазу зціджування. Працює від мережі і від батарейок, а також він повністю безшумний.

У комплект входить: сумка для електричного блоку, сумка для зберігання грудного молока, і комплектуючі до молоковідсмоктувача згідно з інструкцією.

 
Ми в соц. мережах