(097) 144-43-44
(097) 440-43-44
777prokat@gmail.com

МанежіМанеж Колиска Fisher Price On The Go baby Dome

Добавил admin | 30-05-2018, 01:52 | Мнений: 0 | Заглянули 1635

Манеж Колиска Fisher Price On The Go baby DomeМанеж Колиска Fisher Price On The Go baby DomeМанеж Колиска Fisher Price On The Go baby DomeМанеж Колиска Fisher Price On The Go baby DomeМанеж Колиска Fisher Price On The Go baby Dome
Манеж Колиска Fisher Price On The Go baby DomeМанеж Колиска Fisher Price On The Go baby DomeМанеж Колиска Fisher Price On The Go baby DomeМанеж Колиска Fisher Price On The Go baby Dome

 

400 грн/місяць

250 грн 1-7 днів мінімальна ціна прокату

 

До уваги !!!

застиляти матрас пеленкою!

не годувати дитину у манежі!

 

Складна мобільна колиска від американської компанії Fisher-Price дозволить батькам створити ідеальні умови для сну і відпочинку немовляти під час поїздок і подорожей, як на природі, так і в приміщеннях.

 

On-The-Go Baby Dome по суті являє собою затишний намет, з куполом з сітчастого матеріалу, ступінь захисту від ультрафіолетових променів досягає UPF 20.

 

Стулки конструкції легко розкриваються подібно раковині, забезпечуючи дитині максимум свободи в межах просторого доміка.

 

Діаметр купола після установки становить 53,3 сантиметра, а висота сягає 78,8 см.

 

Конструкція важить не більше 8,6 кг і в складеному стані легко вміщається в багажнику автомобіля.

 

Колиска поставляється в комплекті з м'яким матрацом і двома знімними іграшками, а чотири пластикових ніжок забезпечують стійкість будиночка на будь-якому грунті, дозволяючи батькам спокійно відпочивати на природі, не турбуючись про безпеку малюка.

 

 Ми в соц. мережах