(097) 144-43-44
(097) 440-43-44
777prokat@gmail.com

КоляскиПрогулочная коляска Cybex Beezy deep black

Добавил admin | 19-04-2024, 22:08 | Мнений: 0 | Заглянули 55

Прогулочная коляска Cybex Beezy deep blackПрогулочная коляска Cybex Beezy deep black
Прогулочная коляска Cybex Beezy deep blackПрогулочная коляска Cybex Beezy deep black

 

850 грн тиждень

90 грн кожний наступний день

 

мінімальна ціна прокату від 600 грн (1-3 дні)

 

Прогулянковий візок Cybex Beezy deep black – це коляска для дітей від народження до 22 кг (4 років). Сайбекс Бізі нова модель, яка вже встигла підкорити серця багатьох батьків. Мобільна, має плавний хід, компактна, легка, ширина шасі коляски всього 44 см. Незважаючи на свою компактність коляска має дуже широке і глибоке сидіння, а в поєднанні з спинкою, що регулюється, яка розкладається в горизонтальне положення і з регульованою підніжкою, коляска просто незамінна. для прогулянок та подорожей Завдяки амортизаторам на всіх чотирьох колесах коляска має м'яку підвіску, що дозволяє їй легко долати будь-які нерівності дороги.

 

Особливості прогулянкового блоку Cybex Beezy

 

Сидіння встановлене в один бік. Спинка регулюється в декількох положеннях до горизонтального, що дуже зручно, коли у вас тривалі подорожі. Інтегрована підніжка підтримує зручні та ергономічні положення сидячи та лежачи у візку. Капюшон у коляски дуже глибокий і повністю закриває малюка від вітру, сонячного проміння або негоди. Капюшон XXL пошитий із захисної тканини UPF50+.

 

Особливості шасі Cybex Beezy

 

Амортизатори на колесах роблять підвіску коляскою м'якою і дозволяють плавно долати будь-які нерівності на дорогах. Як і у всіх моделей Cybex, Beezy має дуже зручну систему складання, яка дозволяє скласти коляску однією рукою і дуже швидко. Нижній кошик для покупок, який входить до комплекту коляски, місткий і дозволить робити покупки під час прогулянок. Все вищеперелічене плюс якісні матеріали, які Cybex використовує при виробництві товарів для дітей, роблять цей візок просто незамінним під час прогулянок, а тим більше подорожей. На шасі коляски Cybex Beezy можна встановити автокрісло, тим самим перетворивши коляску на систему для подорожей від народження малюка.

 

 

Вага коляски:

вага шасі з прогулянковим блоком: 8,1 кг.

Розміри коляски:

ширина колісної бази: 44 см;

висота ручки коляски: 105 см;

коляска в розкладеному вигляді (ДxШxВ): 81х44х105 см;

коляска у складеному вигляді (ДxШxВ): 58x43x26 см.

 

 Ми в соц. мережах