(097) 144-43-44
(097) 440-43-44
777prokat@gmail.com

КоляскиКоляска Wheelive 6.4 кг

Добавил admin | 10-06-2022, 12:54 | Мнений: 0 | Заглянули 36

Коляска Wheelive 6.4 кгКоляска Wheelive 6.4 кг
Коляска Wheelive 6.4 кгКоляска Wheelive 6.4 кг
Коляска Wheelive 6.4 кг

 

550 грн тиждень

70 грн кожний наступний день

 

мінімальна ціна прокату від 300 грн (1-3 дні)

 

✔Спинку дитячої коляски для подорожей на колесах можна регулювати на 100-170 градусів, щоб ваш малюк міг сидіти або лежати. Наша коляска для подорожей, що складається однією рукою, полегшить прогулянки. Коляска для подорожей, зручна для літаків, легка конструкція (всього 6.4 кг). А також має надзвичайно великий балдахін і велику зону сидіння. Ви можете скласти компактну коляску без особливих зусиль, коли захочете її зберігати.

✔Односекундне складання - створіть справжню компактну коляску для подорожей, яка легко складається однією рукою. Зручна коляска могла стояти самостійно в складеному стані. Зручно для виїзду чи відпочинку. Легка коляска, що лежить, у складеному вигляді Розміри: 28.2" Ш x 22.9" Г x 63.5" в. Ця компактна легка коляска дозволяє легко зберігати та легко переносити.

✔Висока якість - Легка дорожня коляска виготовлена ​​з міцної алюмінієвої рами. Наша компактна дитяча коляска оснащена 5-точковими ременями безпеки, які можуть захистити вашу дитину від вислизання з люльки. і максимальна вага для цієї дитячої коляски: 18 кг. Рекомендований вік: від 3 до 36 місяців.

✔Регульована спинка сидіння та капюшон - регульована спинка сидіння з кількома положеннями нахилу, щоб ваша дитина могла зручно сидіти або лежати. А подовжений навіс від сонця забезпечує більше сонця і захист від сонця, легка коляска-парасолька також поставляється зі знімною затіняючою тканиною, яка дозволяє дитині відпочивати в темряві.

✔Кілька зручних функцій - кошик для зберігання, складна компактна коляска зручна для перевезення речей, коли ви виходите щодня, легка дорожня коляска може легко зберігати пляшку, іграшки, сумку для підгузників та інші необхідні речі. Легка коляска для подорожей із відкритим вікном Дозволяє в будь-який час стежити за дитиною. Знімний підлокітник, дозволяє дитині легко входити та виходити.

 

 


 
Ми в соц. мережах