(097) 144-43-44
(097) 440-43-44
777prokat@gmail.com

Кенгуру, переноскиЕрго Рюкзак Ergo Baby коричневий камуфляж

Добавил admin | 29-05-2018, 22:17 | Мнений: 0 | Заглянули 636

Ерго Рюкзак Ergo Baby коричневий камуфляжЕрго Рюкзак Ergo Baby коричневий камуфляжЕрго Рюкзак Ergo Baby коричневий камуфляж

 

150 грн/місяць

 

Рюкзак-переноска ErgoBaby Carrier обраний як один з 20 кращих дитячих товарів за останні 20 років найавторитетнішим американським виданням для батьків PARENTING MAGAZINE.

 

Рюкзак-переноска для носіння малюків, ErgoBaby Carrier підтримує спину і хребет малюка і гарантує фізіологічно правильне носіння.

 

В переносці ErgoBaby Carrier малюк сидить з широко розведеними ніжками, а не висить з тиском на промежину. Перенесення має широкі, м'які плечові ремені і підтримує широкий ремінь навколо корпуса дорослого. Завдяки цьому навантаження розподіляється більш рівномірно, тому носити дитину в ErgoBaby Carrier дивно легко.

 

Батьки можуть вибрати найбільш зручний спосіб носіння: спереду, ззаду і на стегні.

 

Для новонародженого малюка варто придбати спеціальну додаткову вставку (від 0 до 4 місяців). Користуючись вставкою, можна носити дитину в положенні колиски або притиснутим до корпусу дорослого з широко розведеними ніжками для профілактики і лікування дисплазії тазостегнового суглоба.

 

ErgoBaby Carrier виконаний тільки з натуральних, дихаючих і безпечних матеріалів. Він зручний взимку і влітку, вдома і на вулиці, в місті, на курорті і в поході.

 

Підходить для батьків з талією 65 см - 115 см.

 

До 20 кг навантаження

 

Від 0-4 місяців з спеціальною вставкою

 

Від 4 місяці і до 20 кг без вставки

 

 

 

 

 

 


 Ми в соц. мережах