(097) 144-43-44
(097) 440-43-44
777prokat@gmail.com

Кенгуру, переноскиЕрго Рюкзак Ergo Baby Сіра Галактика

Добавил admin | 29-05-2018, 21:56 | Мнений: 0 | Заглянули 1966

Ерго Рюкзак Ergo Baby Сіра ГалактикаЕрго Рюкзак Ergo Baby Сіра ГалактикаЕрго Рюкзак Ergo Baby Сіра ГалактикаЕрго Рюкзак Ergo Baby Сіра ГалактикаЕрго Рюкзак Ergo Baby Сіра ГалактикаЕрго Рюкзак Ergo Baby Сіра ГалактикаЕрго Рюкзак Ergo Baby Сіра Галактика

 

150 грн/місяць

 

Рюкзак-переноска ErgoBaby Carrier обраний як один з 20 кращих дитячих товарів за останні 20 років найавторитетнішим американським виданням для батьків PARENTING MAGAZINE.

 

Рюкзак-переноска для носіння малюків, ErgoBaby Carrier підтримує спину і хребет малюка і гарантує фізіологічно правильне носіння.

 

В переносці ErgoBaby Carrier малюк сидить з широко розведеними ніжками, а не висить з тиском на промежину. Перенесення має широкі, м'які плечові ремені і підтримує широкий ремінь навколо корпуса дорослого. Завдяки цьому навантаження розподіляється більш рівномірно, тому носити дитину в ErgoBaby Carrier дивно легко.

 

Батьки можуть вибрати найбільш зручний спосіб носіння: спереду, ззаду і на стегні.

 

Для новонародженого малюка варто придбати спеціальну додаткову вставку (від 0 до 4 місяців). Користуючись вставкою, можна носити дитину в положенні колиски або притиснутим до корпусу дорослого з широко розведеними ніжками для профілактики і лікування дисплазії тазостегнового суглоба.

 

ErgoBaby Carrier виконаний тільки з натуральних, дихаючих і безпечних матеріалів. Він зручний взимку і влітку, вдома і на вулиці, в місті, на курорті і в поході.

 

Підходить для батьків з талією 65 см - 115 см.

До 20 кг навантаження

Від 0-4 місяців з спеціальною вставкою

Від 4 місяці і до 20 кг без вставки

 

 

 

 Ми в соц. мережах