(097) 144-43-44
(097) 440-43-44
777prokat@gmail.com

Дитячий транспортЕлектричний автомобіль Wiggle

Добавил admin | 17-09-2023, 20:52 | Мнений: 0 | Заглянули 77

Електричний автомобіль Wiggle
Електричний автомобіль Wiggle
Електричний автомобіль Wiggle

 

650 грн місяць

мінімальна ціна прокату

 

!!лише для КІМНАТНОГО користування!!

 

Електричний автомобіль Wiggle, ANPABO 2 в 1 Car Ride on Toy з педалями, регульованою довжиною, підсвічуванням коліс, акумулятором, конструкцією проти перекидання, машинкою-гойдалкою з музикою для дітей від 2 років

 

Електрична машина Wiggle 2-в-1: надто нудно? Занадто повільно? Занадто легко втомлюєтеся?

Не в цій машині.

 

Просто увімкніть і натисніть на педаль, цей автомобіль буде працювати без будь-яких зусиль, як електромобіль. І він сповільниться і перейде в ручний режим, коли педаль буде відпущена. Вам не потрібно часто зупинятися, щоб зарядитися, як інші електромобілі, оскільки він навіть може перетворитися на автомобіль з ручним керуванням, коли він розряджається. 


Ця дитяча машинка ідеально підходить для ігор у приміщенні. Удосконалені поліуретанові колеса дозволяють машині плавно ковзати по дерев’яній або кахельній підлозі, не подряпуючи поверхню.

 

Але він не підходить для використання на килимах або доріжках.


Завдяки оновленим підшипникам і колесам, які не спрямовані в будь-якому напрямку, цей легковий автомобіль може легко рухатися вперед, заднім ходом або повертатися в будь-якому напрямку, що полегшує долання у вузьких місцях.


Безпека є головним пріоритетом: увімкнувши або вимкнувши перемикач живлення, ви можете вирішити, чи повинна ваша дитина керувати ним в електричному чи ручному режимі, особливо для маленьких хлопців, які занадто маленькі, щоб їздити швидко. Спеціальна конструкція з трьома передніми колесами та низька стійка до землі допомагають дітям утримувати рівновагу та уникати небезпеки перекидання під час їзди. 


Розвивайте моторику: окрім захоплення від водіння цієї поїздки на іграшковій машинці, ваша дитина зможе розвинути й удосконалити загальну моторику, як-от балансування, координація рук і очей, відчуття напрямку та швидка реакція! Це також заохочує дітей бути активними та незалежними. Ідеальний подарунок для дітей від 2 років.

 

 
Ми в соц. мережах