(097) 144-43-44
(097) 440-43-44
777prokat@gmail.com

Дитячий транспортБеговел JD BUG TRAINING BIKE RED

Добавил admin | 5-01-2016, 21:11 | Мнений: 0 | Заглянули 1590

Беговел JD BUG TRAINING BIKE RED

 

Беговел JD BUG TRAINING BIKE RED300 грн/місяць

Якщо ви сумніваєтесь в доцільності покупки такого популярного транспортного засобу як беговел, він же велобег, він же балансбайк? Або у вас є вже двоколісний велосипед, але дитина не може навчитися тримати рівновагу?

Німецький беговел JD BUG TRAINING BIKE RED рекомендується для дітей від 2,5 років або зростом від 90 см (довжина ноги по внутрішній стороні повинна бути не менше 35 см)
Регульоване по висоті сидіння від 35 до 41 см
Гальмом заднього колеса барабанного типу
Кермо регулюється по висоті (50-55 см)
Гумові, надувні, низькопрофільні шини, розмір 12 "(30см)
Максимальне навантаження 25 кг
Вага 3,8 кг

Беговел - найпопулярніший засіб пересування у дітей в Європі, вони витіснили триколісні дитячі велосипеди.Конструкція беговел дуже проста і зрозуміла для будь-якої дитини. Тут не треба крутити педалі, просто сідай і «біжи» - треба по черзі відштовхуватися ногами і в будь-який момент дитина зможе легко зупинитися.Починаючи їздити на беговелі, дитина отримує колосальне задоволення від самостійної їзди, причому відстані для прогулянок значно збільшуються, оскільки на беговелі навіть для трирічного малюка 2-3 км легко подолати.Беговел сприяє фізичному розвитку дитини, розвиває координацію рухів і вестибулярний апарат. Ваша дитина буде активно розвиватися і весело проводити час на вулиці.Беговел дозволяє їздити самостійно, відштовхуючись ніжками від землі. При цьому дитина вчиться балансувати, і в будь-який момент може спертися на землю ніжками, що запобігає падінню.Ми в соц. мережах