(097) 144-43-44
(097) 440-43-44
777prokat@gmail.com

АвтокріслаБустер FreeOn Cosmo Plus Black

Добавил admin | 4-01-2024, 23:29 | Мнений: 0 | Заглянули 146

Бустер FreeOn Cosmo Plus BlackБустер FreeOn Cosmo Plus Black
Бустер FreeOn Cosmo Plus BlackБустер FreeOn Cosmo Plus Black
Бустер FreeOn Cosmo Plus Black

 

450 грн/місяць

300 грн 1-7 днів мінімальна ціна

 

 

Якою б великою не була ваша дитина, безпека в машині завжди на першому місці. З бустером FreeON Cosmo це забезпечується новітнім стандартом i-Size. FreeON Cosmo підходить для дітей зростом 125 – 150 см або 25 – 36 кг, які вже вміють з цікавістю дивитися у вікно і стежити за тим, що відбувається. Сидіння повністю розроблено відповідно до цих вимог, включаючи підняту спинку та додаткові підлокітники.

 

i-Size = вищий рівень безпеки

 

Бустер FreeON Cosmo відповідає останньому стандарту ECE R129 або i-Size. Цей стандарт забезпечує ще вищий рівень безпеки для найменших пасажирів. Він запроваджує випробування сидінь із кріпленням Isofix, посилює динамічні навантаження, які має витримувати крісло (фронтальні та бічні удари), і вимагає більшого контролю від виробників дитячих автокрісел.

 

Ідеальне автокрісло для допитливих дітей

 

Автокрісло FreeON Cosmo підходить для дітей зростом від 125 до 150 см або вагою від 25 до 36 кг. Практичний дизайн у поєднанні зі зручним сидінням дозволяє малюкам завжди мати огляд усього, що відбувається навколо. Піднята спинка забезпечує ще кращу підтримку, а підлокітник забезпечує додатковий комфорт під час водіння.

 

На коротку і далеку подорож

 

У зручному м'якому та м'якому сидінні діти швидко забудуть про час. Під час довгої подорожі автокрісло також пропонує їм всю необхідну підтримку для приємного та комфортного відпочинку. Оскільки діти користуватимуться автокріслом FreeON Cosmo довше, обнадійлива інформація полягає в тому, що автокрісло має знімний чохол, який можна прати.Ми в соц. мережах