(097) 144-43-44
(097) 440-43-44
777prokat@gmail.com

АвтокріслаАвтокрісло Evenflo

Добавил admin | 16-06-2023, 16:17 | Мнений: 0 | Заглянули 167

Автокрісло EvenfloАвтокрісло Evenflo

 

650 грн місяць

350 грн 1-7 днів мінімальна ціна

450 грн другий тиждень

 

Автокрісло-бустер Evenflo™ GoTime™ LX гарантує дитині пригоди з безпекою, комфортом і стилем.

 

Розроблений для дітей вагою від 18 до 55 кг, зростом від 112 до 145 см і віком від 4 років, GoTime LX призначений для дітей старшого віку, яким може знадобитися додаткове сидіння для безпечнішого пересування в автомобілі.

 

Для виготовлення пластикових деталей автокрісла використовується виключно первинний пластик, який при ударі лише деформується, а не ламається. Це означає, що в момент удару не буде відламаних частин з гострими кутами, які створюють додаткову небезпеку для дитини та можуть її поранити. Корпус може вигнутися, але при цьому збереже свою цілісність.

Додатковий боковий захист.

 

Підголівник має 7 положень регулювання за висотою, ви можете легко відрегулювати висоту однією рукою, щоб забезпечити ідеальну посадку для вашої дитини.

 

Автокрісло розроблено, виготовлено та протестовано в США. Сертифіковано в США.

 

Дозволено виїзд в Європейський Союз

Європейська сертифікація регламентує виключно імпорт, виробництво та реалізацію продукції на території ЕС. Саме тому заїжджати та подорожувати територією ЕС Ви можете з будь-яким кріслом будь-якої сертифікації. Те, якому кріслу довіряти безпеку Вашої дитини – це Ваше право. Також варто зазначити, що автокрісло – це компонент Вашого автомобіля. І якщо Ви подорожуєте через декілька країн з різними вимогами до сертифікації, Вам не має потреби під кожну країну купувати автокрісло. 

 

 Ми в соц. мережах